Aktualności : ArtexIT - specjaliści od wdrożeń IT

AktualnościRosną inwestycje w obszarze IT - wywiad z Przedstawicielem ArtexIT

2015-09-21
W dzisiejszych czasach sprawnie działająca firma musi opierać się na wielu rozwiązaniach informatycznych usprawniających realizację codziennych procesów. Na przełomie ostatnich kilku lat wzrost w zakresie inwestycji i rozwoju w obszarze IT znacząco przyspieszył - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Mirosława Bieniek z firmy Artex IT.

Firmy stawiają na innowacyjne rozwiązania wspierające produkcję, ale równie duży nacisk kładziony jest na monitoring i kontrolę kosztów. - Przydatne są także różnego rodzaju analizy i raporty. Dodatkowo zaś elektroniczny obieg danych, który daje swobodę dostępu do nich w każdym czasie, bez konieczności przeglądania stosu segregatorów – zaznacza Mirosława Bieniek.

- Jeżeli chodzi o zmiany jakie nastąpiły na przełomie ostatnich 5 lat to są one znaczące, ale moim zdaniem nie wystarczające. Duży odsetek firm bazuje na przestarzałych systemach z lat 90-tych, które co prawda są aktualizowane, jednak jest to tylko odświeżanie czegoś, co powinno być zmienione już dawno temu – dodaje.

Przedstawicielka Artex IT liczy na to, że nadejdzie moment, kiedy przedsiębiorstwa, które planują rozwój już na samym początku będą inwestowały w system, który jest dostosowany do ich możliwości, funkcjonalności oraz planów. - Myślę, że świadomość przedsiębiorców już się zmienia i za kilka lat możemy doświadczyć istotnego wzrostu w zakresie inwestycji w obszarze IT – ocenia ekspertka.

Źródło: http://www.portalspozywczy.pl/technologie/wiadomosci/rosna-inwestycje-firm-w-obszarze-it,119423.html

Masz pytania, jesteś zainteresowany ofertą

ARTEX IT Artur Gregorczyk

Biuro: 
ul. Podmiejska 6a, 26-600 Radom
e-mail: biuro@artexit.pl

Tel.:  48 48 385 13 75
Fax : 48 385 13 75 wew. 27

Oferty i zapytania:
Tel. : 48 385 13 75 wew. 26

więcej

Pomoc zdalna

Klienci
którzy nam zaufali

Zobacz dlaczego warto zaufać specjalistom

Biuro: ul. Struga 60, 26-600 Radom

copyright © 2014 www.artexit.pl

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl