Zarządzanie siecią detaliczną : ArtexIT - specjaliści od wdrożeń IT

Zarządzanie siecią detaliczną

ZARZĄDZANIE SIECIĄ DETALICZNĄ I WSPARCIE SPRZEDAŻY

W swej ofercie posiadamy narzędzia do sprawnego i efektywnego zarządzania siecią detaliczną. Narzędzia wspomagające sprzedaż i zarządzanie procesami biznesowymi firmy.

Nasze rozwiązania są elastyczne i potrafią dostosować się do zmieniających się realiów rynkowych.

  • System wagowy – autonomiczny system obejmujący rejestrację ważeń, obsługę obiegu pojemników, realizację zadań produkcyjnych, etykietowanie wyrobów, kompletację wysyłki. Dla każdego stanowiska wagowego można zdefiniować dowolny zestaw realizowanych czynności - pozwala to na uwzględnienie zadań, których nie obsługują predefiniowane programy terminalowe (przyjęcie towaru, ubój, rozbiór, produkcja, kompletacja, receptury, zamówienia Umożliwia to centralną obsługę zadań, receptur, zamówień dla wszystkich terminali. Modyfikacje danych źródłowych są natychmiast widoczne na stanowiskach wagowych.

  • Generatory technologii – narzędzie pozwalające na zautomatyzowanie czynności produkcyjnych. Pozwala na szybkie wprowadzenie technologii do systemu. Narzędzie można skonfigurować w łatwy sposób i dostosować do potrzeb klienta.

  • SERWER WYSYLEK SMS- aplikacja do komunikacji z klientami. Pozwalająca na masową wysyłkę wiadomości sms do klientów firmy, informując o promocjach, zaległościach, przypominając o ważnych terminach. Do wysyłania wiadomości tekstowych użyty został modem GSM. Funkcjonalność aplikacji może zostać zdefiniowana wg. potrzeb i wymagań zamawiającego. System jest w pełni zintegrowany z modułem CRM.

  • Aplikacja dla paneli dotykowych – umożliwiająca sprawniejsze i szybsze zarządzanie produkcją za pomocą paneli dotykowych. Meldowanie produkcji za pomocą paneli jest szybsze i prostsze. Urządzenia są łatwe w obsłudze, zaś wpisane dane automatycznie zaczytują się w module Zarządzanie Produkcją. Jako, że aplikacja jest naszym autorskim rozwiązaniem, jesteśmy w stanie dostosować sią do Państwa potrzeb i wymagań, by w pełni zoptymalizować zarządzenie procesem produkcji

  • Program do kompensat magazynowych - Ważnym etapem wielu prac składających się na inwentaryzację jest rozliczanie jej wyników – które obejmuje określenie różnic inwentaryzacyjnych w ujęciu ilościowym i wartościowym, ustalenie przyczyn ich powstania oraz podjęcie decyzji w sprawie ich rozliczenia.

    W swej ofercie mamy innowacyjne rozwiązanie do kompensat magazynowych, które usprawni i przyśpieszy inwentaryzację. Program pozwala na wieloetapowe kompensaty towarów. Integracja z systemami windykacyjnymi – wtyczka pozwala na połącznie z rejestrem dłużników i weryfikacje obecności w nim klienta firmy. Dodatkowa opcja pozwala na dodanie dłużnika przez pracownika firmy do Krajowego Rejestru Dłużników. Rozwiązanie usprawnia pracę i proces weryfikacji potencjalnych dłużników wobec firmy.

  • Program do obsługi skupu dla sektora Rolno-Spożywczego – system obejmujący rejestrację ważenia pojazdu przy wjeździe i wyjeździe ze skupu. Automatycznie tworzy się dokument magazynowy z pełną wagą towaru, który zaczytuje się w systemie.

  • System kart wjazdowych – ewidencja floty samochodowej dostawców, pozwalająca na weryfikacje efektywności pracy kierowców

Pobierz pliki

Masz pytania, jesteś zainteresowany ofertą

ARTEX IT Artur Gregorczyk

Biuro: 
ul. Podmiejska 6a, 26-600 Radom
e-mail: biuro@artexit.pl

Tel.:  48 48 385 13 75
Fax : 48 385 13 75 wew. 27

Oferty i zapytania:
Tel. : 48 385 13 75 wew. 26

więcej

Pomoc zdalna

Klienci
którzy nam zaufali

Zobacz dlaczego warto zaufać specjalistom

O firmie

Specjalizujemy się we wdrożeniach zintegrowanych rozwiązań informatycznych w przedsiębiorstwach produkcyjnych oraz handlowych o rozbudowanej strukturze ...

więcej

Nagrody

Laureaci I miejsca w kategorii Informatyka i Telekomunikacja w Konkursie Mazowiecka Firma Roku 2010 i 2011 oraz zdobywcy tak prestiżowej nagrody jak Złoty Orzeł Mazowieckiego Biznesu ...

więcej

Kontakt

Biuro: 
ul. Podmiejska 6a, 26-600 Radom
e-mail: biuro@artexit.pl

Tel.:  48 48 385 13 75
Fax : 48 385 13 75 wew. 27

więcej

Biuro: ul. Struga 60, 26-600 Radom

copyright © 2014 www.artexit.pl

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl