Streamsoft PRO : Systemy-Streamsoft : ArtexIT - specjaliści od wdrożeń IT

Systemy-StreamsoftStreamsoft PRO

O systemie

Streamsoft PRO to zintegrowany wielomodułowy system przeznaczony dla przedsiębiorstw rozliczających się na zasadach pełnej księgowości. Poszczególne moduły systemu zapewniają użytkownikom wspomaganie codziennej pracy we wszystkich obszarach firmy. Przyjazny interfejs ułatwia korzystanie z aplikacji i sprawia, że pracownicy w krótkim czasie przyswajają wiedzę z zakresu obsługi oprogramowania.

Bogaty zestaw funkcjonalności...

to ogromna zaleta systemu Streamsoft PRO. Stały rozwój systemu jest spowodowany nie tylko przez konieczność dostosowywania oprogramowania do zmieniających się przepisów prawnych, ale stanowi także wyraz przemyślanej i konsekwentnej polityki firmy Streamsoft w zakresie utrzymania wysokiej jakości oferowanych produktów.

Z systemu Streamsoft PRO możliwe jest wysyłanie formularzy do systemu e-Deklaracje.

System zapewnia
zarządzanie łańcuchami dostawców i planowanie działalności przedsiębiorstwa na różnych poziomach. Koordynacja przepływów informacyjnych i gromadzenie ich w jednej, centralnej bazie danych, pozwala na sprawne zarządzanie nawet rozległym przedsiębiorstwem bez potrzeby przemieszczania się i dokonywania okresowej kontroli.

Moduły systemu
zostały przygotowane do funkcjonowania w realiach Unii Europejskiej, dzięki temu użytkownicy mają możliwość wystawiania m.in.: dokumentów dostawy i nabycia wewnątrzwspólnotowego oraz ich korekt, faktur wewnętrznych, faktur zaliczkowych i faktury końcowej.

 Czas wdrożenia
Modułowa budowa systemu Streamsoft PRO umożliwia wdrażanie wszystkich lub wybranych elementów równocześnie lub w odpowiedniej kolejności. Czas wdrożenia jest krótki od 1 do 3 miesięcy i zależy od kilku czynników:

·         wielkości firmy,

·         zakresu wdrażanych funkcjonalności,

·         dobrej organizacji pracy w ramach projektu wdrożeniowego - zarówno po stronie dostawcy jak i klienta.

Technologia
Do przechowywania i przetwarzania danych gromadzonych w systemie zastosowano nowoczesną relacyjną bazę z interfejsem SQL w architekturze klient-serwer. Technologia klient-serwer jest gwarancją wysokiej odporności bazy danych na wszelkie awarie stanowisk sieciowych. Umożliwia sprawne przetwarzanie bardzo dużej ilości danych. Dane zawarte w systemie Streamsoft PRO mogą być łatwo analizowane z wykorzystaniem aplikacji firmy Microsoft, np. Excel, Access oraz innych.

 

Masz pytania, jesteś zainteresowany ofertą

ARTEX IT Artur Gregorczyk

Biuro: 
ul. Podmiejska 6a, 26-600 Radom
e-mail: biuro@artexit.pl

Tel.:  48 48 385 13 75
Fax : 48 385 13 75 wew. 27

Oferty i zapytania:
Tel. : 48 385 13 75 wew. 26

więcej

Pomoc zdalna - Teamviewer 7

Pomoc zdalna - Anydesk

Klienci
którzy nam zaufali

Zobacz dlaczego warto zaufać specjalistom

Nagrody

Laureaci I miejsca w kategorii Informatyka i Telekomunikacja w Konkursie Mazowiecka Firma Roku 2010 i 2011 oraz zdobywcy tak prestiżowej nagrody jak Złoty Orzeł Mazowieckiego Biznesu ...

więcej

Kontakt

Biuro: 
ul. Podmiejska 6a, 26-600 Radom
e-mail: biuro@artexit.pl

Tel.:  48 48 385 13 75
Fax : 48 385 13 75 wew. 27

więcej

Biuro: ul. Struga 60, 26-600 Radom

copyright © 2014 www.artexit.pl

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl